Par KAD|MRCC Riga|Darbs ar sabiedrību|SafeSeaNet
Resursi un rīki
Drošība uz ūdens
Fotogalerija
Video
Kontaktinformācija
Sadarbība
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests / Aktualitātes / Jūras un Zvejnieku svētkos būs iespēja apskatīt militāros kuģus
Jūras un Zvejnieku svētkos būs iespēja apskatīt militāros kuģus

Foto: JIC arhīvs/Gatis Dieziņš

Rīt, 8. jūlijā visā Latvijā tiek atzīmēti Jūras un Zvejnieku svētki. Šajā laikā Jūras spēku flotiles Mīnu kuģu un Patruļkuģu eskadras kuģi būs atvērti apskatei, kā arī nodrošinās kuģošanas režīma uzraudzību un drošību uz ūdens Liepājā, Rojā, Mērsragā, Ventspilī un Salacgrīvā.
Liepājas ostas 84.piestātnē iedzīvotāji varēs apmeklēt mīnu kuģus M-05 “Viesturs” un M-07 “Visvaldis” no plkst. 12:00 līdz 17:00, Rojas ostas 9.piestātnē patruļkuģi P-05 “Skrunda” no plkst. 10:00 līdz 17:00, Mērsraga ostas 1A piestātnē patruļkuģi P-09 “Rēzekne” no plkst. 10:00 līdz 17:00 un Ventspils ostas piestātnē krasta apsardzes kuģi KA-08 “Saule” no plkst. 11:00 līdz 17:00. Savukārt krasta apsardzes kuģis KA-07 “Ausma” svētku laikā Salacgrīvā nodrošinās kuģošanas režīma uzraudzību un drošību uz ūdens.
Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests atgādina, ka pirms izlemjat pavadīt laiku ūdens tuvumā vai nodoties atpūtai jūrā, izmantojot laivu, jahtu vai citu peldlīdzekli, pārliecinieties, ka jums ir līdzi visi nepieciešamie individuālie glābšanas līdzekļi un esat informēti par to, kas ir jādara nelaimes gadījumā.    
Nelaimes gadījumā jūrā nekavējoties zvani uz Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra (MRCC Rīga) trauksmes tālruņa numuru 115.

 
Informāciju sagatavoja:
Līva Veita   
Jūras spēku flotiles   
Krasta apsardzes dienesta   
sabiedrisko attiecību speciāliste   
Mob. tālr. +37126668952

Aktuālās saites
© Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests, 2015