Par KAD|MRCC Riga|Darbs ar sabiedrību|SafeSeaNet
Resursi un rīki
Drošība uz ūdens
Fotogalerija
Video
Kontaktinformācija
Sadarbība
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests / Aktualitātes / Latvijas Jūras spēku flotile piedalās starptautiskās mācībās “DYNAMIC MOVE 17”
Latvijas Jūras spēku flotile piedalās starptautiskās mācībās “DYNAMIC MOVE 17”
No 30. janvāra līdz 10. februārim Ostendē, Beļģijā norisinās starptautiskas taktiskā līmeņa pretmīnu mācības “DYNAMIC MOVE 17”, kurās Latviju pārstāv seši Jūras spēku flotiles karavīri - četri virsnieki un divi instruktori.
Mācībās, izmantojot modernu jūras mīnu karadarbības stimulatoru, dalībnieki pilnveido un apgūst iemaņas jūras mīnu meklēšanas un iznīcināšanas operāciju plānošanā un vadīšanā dinamiski mainīgos apstākļos.
Sprādzienbīstamu priekšmetu meklēšana un iznīcināšana ir viena no Latvijas Jūras spēku flotiles pamatfunkcijām.  Vienlaikus “DYNAMIC MOVE 17” Latvijai ir kā viens no sagatavošanās posmiem, lai nodrošinātu NATO 1.pastāvīgās jūras pretmīnu grupas vadību, kuru Latvija rotācijas kārtībā uz pusgadu pārņems šī gada jūlijā. 
Mācības “DYNAMIC MOVE 17” notiek katru gadu. Šogad tajās piedalās vairāk nekā 150 dalībnieku no 15 NATO un partnervalstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Dānijas, Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Grieķijas, Horvātijas, Kanādas, ASV, Somijas un Zviedrijas.

Informāciju sagatavoja:
Līva Veita   
Jūras spēku flotiles   
Krasta apsardzes dienesta    
sabiedrisko attiecību speciāliste   
Mob. tālr. +37126668952

Aktuālās saites
© Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests, 2015